Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
30 postów 1224 komentarze

Makaron na uszy.

provincjał - Zawsze coś mnie wciągnie.

kaczorowi do przeczytania !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

co poseł może zrobić a zwłaszcza prezes partii ?

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pentagon-zapowiada-pomoc-finansowa-dla-armii-ukrainskiej-artykul/w3cq5fy

 

  "Szanowni obywatele,
czy chcielibyście mieć polską emeryturę minimalną po pół roku pracy w Polsce ?
Musicie pojechać na Ukrainę i powalczyć o obywatelstwo tego przyjaznego nam kraju...
Potem wracajcie do ojczyzny, popracujcie pół roku z drobnym okładem i nasz kochany ZUS będzie wam wypłacał świadczenie w wysokości najniższej emerytury... Zarezerwowane tylko dla Ukraińców... Nie wierzycie, zadzwońcie do rzecznika ZUSu... on wam wszystko wyjaśni...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych potwierdził, że polski podatnik sfinansuje w całości emerytury ukraińców przyjeżdżających do Polski, zarówno za lata p
rzepracowane w Polsce, jak i za lata przepracowane na Ukrainie. Pieniądze przeznaczone na emerytury dla ukraińców będą w całości pochodziły z polskich składek i nie zostaną w żaden sposób zrekompensowane przez stronę ukraińską.Dla Polaków jałmużna, dla sąsiadów banderytura. Niezłe! Następny krok to pewnie +500 i siekiera /tryzub dla każdego nowego obywatela UK-rainy.Mój kolega będąc lekarzem w Hiszpanii świadczenia emerytalne nabył dopiero po 10 latach pracy.A w Polsce potomkowie cwela bandery nabywają prawa po 2 miesiącach.Czyli bedziemy dofinansowywać ukraincom ich emerytury do poziomu polskiej minimalnej emerytury - czyli złodziejstwo w biały dzień - tu tak naprawde nie chodzi o to, że liczba lat pracy sie zsumuje tylko to, że Polacy za darmo dołoża sie do różnicy pomiedzy polską minimalną emeryturą czyli 1000 zl a ukrainską emeryturą, która średnio wynosi równowartość 270 zl czyli Polacy będą doplacać średnio 770 zl miesięcznie każdemu ukraincowi, który może przepracować w Polsce choćby i miesiac i po tym dojdzie do wieku emerytalnego.

Do UK nie nastapila fala wyjazdow polskich emerytow poniewaz tam nie ma takich przepisow - angielski "zus" wyplaca emeryture TYLKO za lata przepracowane w UK ale nie dopłaca do polskiej emerytury żadnemu Polakowi !!!"

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31