Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
30 postów 1224 komentarze

Makaron na uszy.

provincjał - Zawsze coś mnie wciągnie.

Oooo... widzę ciemność !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bill Gates uważa, że w przyszłości pojawi się choroba, która może zabić nawet 30 mln ludzi w ciągu sześciu miesięcy.

No żesz ty, cassandra się znalazł/a/ !

 https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/bill-gates-o-nowej-chorobie-i-pandemii/ntnw7ht

Przykłady działaności "fundacji":

"Jednym z przykładów bardzo mocnej krytyki działań fundacji jest artykuł dziennikarza opisującego stosowane już od lat metody prewencji malarii na Półwyspie Somalijskim i nieracjonalny entuzjazm związany z nadziejami na stworzenie szczepionki przeciwko malarii. Jak pisze Thomas C. Mountain w „Bill Gates and His $10 Billion Vaccine Scam” (Sri Lanka Guardian 2011), od wielu lat znane i stosowane są metody skutecznej prewencji malarii i metody likwidacji miejsc rozwoju pasożytów wywołujących malarię. Jednak rozpowszechnianie tych metod nie jest wspierane przez fundusze Fundacji Gatesów, a faktyczne sukcesy tych inicjatyw przyćmiewane są przez huczne zapowiedzi ogromnych inwestycji w wynalezienie skutecznej szczepionki."

"W kolejnym krytycznym artykule na łamach LA Times w 2007 r. „Unintended victims of Gates Foundation generosity” dziennikarze opisali, w jaki sposób walka fundacji z wybranymi i nienajpilniejszymi problemami biednych krajów wypiera inne, pilniejsze potrzeby, zajmuje wykwalifikowany personel i infrastrukturę, oraz przyczynia się do niepotrzebnych śmierci."

"W opracowaniu Eradykacja wirusa polio a wielka i cicha epidemia porażeń wiotkich u dzieci przedstawiono pełen obraz postępów w eliminacji paraliżu dziecięcego na świecie, a szczególnie w Indiach. Program eradykacji tylko jednej z przyczyn paraliżu dziecięcego, czyli wirusa polio, kompletnie wyparł wydatki na walkę z innymi przyczynami paraliżu dziecięcego. W wielu miejscach na świecie dochodzi nawet do patologicznej sytuacji, kiedy sparaliżowane dzieci dostają pomoc medyczną tylko wtedy, gdy paraliż wywołany jest wirusem polio, a w innych wypadkach już nie." 

https://szczepieniapolio.wordpress.com/fundacja-billa-i-melindy-gates-ciemna-strona-dzialalnosci-fundacji-i-sponsorowanych-programow/

Dobroczyńca ?

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31