Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
30 postów 1224 komentarze

Makaron na uszy.

provincjał - Zawsze coś mnie wciągnie.

Moje komentarze

 • @provincjał 15:24:38
  małe co nieco:
  https://gazetakrakowska.pl/zydowski-parlament-obraduje-w-krakowie-zdjecia/ar/749799
  Rządy Izraela i USA na nowo rozpoczęte
 • @Stara Baba 15:19:07
  aguś z ussa ?
  Rządy Izraela i USA na nowo rozpoczęte
 • Nie wiem czy nie spalę,
  czy autor, sądzę że ma jakieś dojścia do wierchuszki pissu mógłby zaproponować, aby Naród Polski dał dyspensę dudzie na wręczenie Orderu Orła Białego Normanowi Finkelsteinemu ?
  https://www.youtube.com/watch?v=1GDW1QMQ72A
  Od dziś II kadencja prezydenta A. Dudy
 • Skoro żydopejskie zbooki i gogle nie płacą u nas POdatków,
  to albo wywalić ich z naszej przestrzeni medialnej albo wbrew koafiurze malowanki mosiebacher jednak zastosować dotkliwy miecz fiskusa w postaci podatków z uwarunkowaniem, że im więcej cenzury tym większe podatki, ja wiem, że bez zbuka teraz to niektórzy nie mogą egzystować, dalej nabijajcie kasę żydom !!!
  Blokada Neon24.pl na Facebooku
 • Miły człowiek z wypasionego suva.
  Chciałaby pani na terenie swojej posesji czy działki, kiczowatą budę baby jagi ?
  Nielegalna działalność Piotra Natanka?
 • Wielbiciele zenków i pijackich mord atakują minusami, hahahahaha...
  A dlaczego nie malarze, rzeźbiarze i graficy ?
  Wydałeś płytę i dostałeś za nią hajs to kontynuuj to na koncertach i zbieraj na koncie, nie przepijaj, nie kupuj lambo i opanuj swoje rządze jak każdy człowiek, ty nie jesteś wybitny, bo śpiewać w dzisiejszych czasach każdy może, dzięki technice !
  To radio i tv powinny wam płacić za wykorzystywanie, ale po rynkowych cenach, np. 1 zł za utwór, chociaż nie wiem czy to nie za dużo za szmirę typu majtki w kropki.
  Polscy artyści chcą większego podatku VAT
 • @provincjał 09:59:26
  DODAm, że henry jest wiceprezesem związku siatkówki.
  Czy Richard Henry mógłby - zoptymalizować... diety?
 • @Andrzej Tokarski 00:25:52
  uhahahauhahahauhahahuhaaaaa...
  W tzw studiach pomeczowych meczów siatkówki zgadnijcie kto występuje i w jakiej roli, tak henryk rysiek, trzyma mikrofon jak ogórka i przy innych komentujących wygląda jak rzep przy PSIym ogonie, o wiedzy nie wspomnę, kto go tam wybrał, bo partia rządzi to i heniek na tym odcinku się sprawdzi ?
  https://pbs.twimg.com/media/Dtaq42fWwAENsqv?format=jpg&name=large
  Czy Richard Henry mógłby - zoptymalizować... diety?
 • @Anna-PK 22:49:40
  Pani Aniu KOchana, przez męża, rodzinę i przyjaciół ma pani ładny ogródek i widać, że ma pani "rękę" do kwiatów i innych ogródkowych śliczności, na pewno ma pani w tym wiedzę i doświadczenie, chwała pani za ten nasz padół doczesny, ale na miłość boską niech pani nie KOmentuje Świata, bo ma pani o nim mgliste pojęcie tak jak media które panią i wielu oszukują nie mówiąc Prawdy, bo trafia pani w cel o kilometry, nie w punkt.
  Życzę wielu ogródkowych doznań i tychże przemyśleń, bo reszta to nie dla pani, miłego dnia, aha, i niech pani nie zapomni zdjąć maseczki przed snem !
  Porozmawiajmy jak ludzie dorośli.
 • holyłódź to w większości przypadków kicz i szmira,
  ale są wyjątki, "Tożsamość Bourne'a" to parę filmów o kontroli umysłu, pokazanych jak pokazanych, ale zaznaczono problem, kto komu pisze scenariusze, zawodowcy z holyłódź agentom cia czy też "mole książkowe" z cia dla holyłódź ?
  COVID19 TO PROGRAM KONTROLI MASOWEGO UMYSŁU.
 • Po tej wiadomości wcale się nie dziwię szumie_jackowskiemu.
  Oraz dlaczego mam odruch wymio.ny widząc tego facia ?
  https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,minister-zdrowia--pierwsza-fala-jest-juz-za-nami--ale-wirus-nie-znika--goscmedonetu,artykul,86496654.html
  KE atakuje szczepionką która na Ukrainie niesie ŚMIERĆ!
 • @35stan 13:26:18
  czerep, tłumok, nawet holecka i sakiewicz nie używają takich wulgaryzmów, co do obcej agentury, to czuć od ciebie odesskie kanały i śmierdzące koty, czy nie stamtąd POchodzi rodzinka twojego miszcza ?
  Europa mówi „dość” sankcjom. Co na to Polska?
 • Czy ta największa nie_demokracja świata dostała mandat od Świata,
  aby Wszystkich ludzi na świecie mieć pod swoim śmierdzącym narko_butem ?
  Kiedy Europa pogoni to hamburgerowe mięso armatnie za wielką wodę, wystarczy, że świat handluje jeszcze w wiekszości za dulary bez pokrycia, jeden ruch europy i azji i mimo lotniskowców, ussa nie ma w parę godzin, kwestią do roztrzygnięcia co europa zrobi z "Polską", albo rozbiór Polski albo kaczor w chałacie zrobi wędrówkę pokorną po europie, z hasłem " jestem najgorszym szachistą politykiem we wszechświecie", wtedy coś z Polski jeszcze zachowamy !
  Europa mówi „dość” sankcjom. Co na to Polska?
 • Ciekawe kiedy dzieci pinokia wrócą do Polskiej szkoły ?
  Chyba nigdy, stać GO !
  U.von der Leyen o sankcjach. Koniec legend Morawieckiego
 • Niestety nie podzielam opinii, że tramp to wybawca ussa,
  gdyby naprawdę chciał, to deep state już by nie było a on sam miałby pomniki jak lenin w rosji, gatka o america first to tani chwyt, my cokolwiek na ten temat wiemy / 447act, wojskowy złom i "tani" gaz /, także pozycja tego gościa ani mnie grzeje ani ziębi, gdyby jeszcze zabrał z Polskiej ziemi morderców narkomanów i ich hamery to moja sympatia do niego byłaby jak gorejący krzak !
  Ameryka w chaosie...
 • @Oscar 12:04:52
  Chodzą słuchy, że koalę ciaputowicza zastapi przytulanka szczerski, także ton pro usmański zostanie zachowany, a gdyby tak wuc naczelny szeregowy / der Obergefreiter ?/ nowogrodzki powołał znanego "antyamerykanistę" sikorę, to po pierwsze paniusia apelbaum straciłaby pracę w NY a kaczor byłby kryty, to nie ja to sikor, gdyby stosunki zaczęły wracać do Normalności i równości / ?/, ale kaczor rozgrywa warcaby albo bierki, bo na szachy jest za cienki !
  hahahahaha... wolny rynek gazu i ussa....
  Nie da się ukryć, polińskie żydostwo wplątało nas w matnię bez wyjścia, teraz tylko rozbiory bis, czy mamy prawo wierzyć w Naszą Wolność i Niepodległość ?
  Ameryka w chaosie...
 • @Anna-PK 11:00:49
  Mówi pani o "wewnętrznym rozwoju" gdzie z jednego euro zaiwestowanego przez niemcy w Polsce /?/ 90 centimów wraca do niemiec ?
  Ujnia służy przede wszystkim niemcom i trochę francji, jak tam z reparacjami niemiec dla Polski i Polaków za II wojnę, jest pani za ?
  Ach te pieniądze…!
 • 750 mld euro to pikuś,
  ussa na zbrojenia wydają prawie 800 mld $ rocznie, rok w rok !
  Ach te pieniądze…!
 • Czy ta żydo_mordercza "oaza demokracji" i wolnego rynku
  ma coś z głowami, już proszą ruskich o wstrzymanie projektu rakiet hipersonicznych, bo ich naukowcy nie nadanżają, tu w ramach wolnego handlu przeszkadza im ruska rura i niższa cena gazu, gdzie jest granica przy której Świat powie żydo_deepstae DOŚĆ SSYNY !!!
  Może Iran pomoże sflaczałej Europie ?
  USA: sankcje za Nord Stream 2
 • Czy dla zażydzonej łunii TE działania prokuratury
  to łamanie prawa czy normalność ?
  Panie Antoni, mój imienniku, Polacy stoją za panem Murem a upadlina niedługo i tak zniknie !!!
  Sprawa Pana Antoniego Dąbrowskiego

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31